Uurrooster

Start nieuw dansjaar vanaf 7 september 2020
         
KLEUTERS TESSENDERLO          
kleuters 1 Charlotte zondag 9.00-10.00 u Hartelust
kleuters 2 Charlotte zondag 10.00-11.00 u Hartelust
         
KLEUTERS WESTERLO        
kleuters (vanaf 2,5 jaar) Rieth dinsdag 17.30-18.30 u Heracles
         
KLEUTERS MEERHOUT        
préballet Sorena woensdag 14.00-15.00 u Sporthal Schoolstraat
KIDS TESSENDERLO        
kidsdance A Sofie V zaterdag 10.00-11.00 u Hartelust
kidsdance B Charlotte maandag 18.00-19.00 u Hartelust
kidsdance B Lisa woensdag 17.00-18.00 u THHI
kidsdance C Roselien woensdag 16.00-17.00 u Hartelust
kidsdance C Lisa donderdag 18.00-19.00 u THHI
         
KIDS WESTERLO        
kidsdance A* Rieth dinsdag 18.30-19.30 u Heracles
* 1ste, 2de en 3de lj        
kidsdance B / popdance A* Lore maandag 18.00-19.00 u Heracles
* 4de, 5de, 6de lj en 1ste middelbaar        
         
KIDS MEERHOUT        
ballet (3de-6de lj) Chenaika woensdag 17.00-18.00 u Sporthal Schoolstraat
kidsdance A Sorena woensdag 15.00-16.00 u Sporthal Schoolstraat
kidsdance B Chenaika woensdag 16.00-17.00 u Sporthal Schoolstraat
         
TEENS TESSENDERLO        
popdance A Charlotte maandag 19.00-20.00 u Hartelust
popdance B Joëlle vrijdag 19.00-20.00 u Hartelust
popdance C Charlotte donderdag 19.00-20.00 u Hartelust
modern A Kaat zondag 10.00-11.00 u THHI
modern B Kaat zondag 12.00-13.00 u THHI
hip-hop A Kaat zondag 11.00-12.00 u THHI
hip-hop B Daytona maandag 19.00-20.00 u THHI
hip-hop C Daytona en Lisa maandag 20.00-21.00 u THHI
         
TEENS WESTERLO        
kidsdance B / popdance A* Lore maandag 18.00-19.00 u Heracles
* 4de, 5de, 6de lj en 1ste middelbaar        
popdance B* Anthe maandag 19.00-20.00 u Heracles
* vanaf 2de middelbaar        
         
TEENS MEERHOUT        
modern jazz +12 Sorena woensdag 18.00-19.00 u Sporthal Schoolstraat
hedendaags +16 Emilie zaterdag 12.00-13.30 u Sporthal Den Aks
urban C +16 Christian donderdag 19.30-21.00u Sporthal Den Aks
         
VOLWASSENEN TESSENDERLO        
volwassenen B Sofie H maandag 20.30-21.30 u Hartelust
volwassenen C Stefanie en Kelly woensdag 19.45-20.45 u THHI
         
VOLWASSENEN WESTERLO        
18+ Lore maandag 20.00-21.00 u Heracles
         
MUSICAL TESSENDERLO        
musical (dans + spel) Lisa donderdag 17.00-18.00 u THHI
musical (zang + spel) Roselien woensdag 17.00-18.00 u Hartelust
         
G-DANS TESSENDERLO        
G-dans Lisa woensdag 16.00-17.00 u THHI
         
URBAN-CREW TESSENDERLO        
urban crew Jan zaterdag 13.00-15.00 u Hartelust
         
SPECIALS TESSENDERLO        
minikidsspecial Charlotte donderdag 18.00-19.00 u Hartelust
minikidsspecial (techniek) Romina dinsdag 18.30-19.30 u Hartelust
         
kidsspecial Kelly woensdag 18.00-19.30 u THHI
kidsspecial (techniek) Sorena zaterdag 09.00-10.00 u THHI
         
juniorspecial Daytona maandag 18.00-19.00 u THHI
juniorspecial Romina dinsdag 19.30-20.30 u Hartelust
juniorspecial (techniek) Sorena zaterdag 10.00-11.00 u THHI
         
special Stefanie woensdag 18.00-19.30 u Hartelust
special (techniek) Sorena zaterdag 10.00-11.00 u THHI